1.SK veze tři body i z Třebíče

ilustrační foto R. Nemela

Středeční střetnutí na Horáckém fotbalovém stadionu rozhodl už vlastně první poločas, který Prostějov vyhrál 2:0, ve druhém své vedení ještě navýšil a domácím povolil pouze jedinou branku.

Hanáci šli do vedení již v deváté minutě zásluhou Jirouše. V jedenadvacáté minutě byli Prostějovští v ještě lepší pozici, když zvýšil Machálek. Druhá branka Třebíč trochu opařila a do poločasu se už domácí na nic nezmohli.

Druhý poločas začal opět skvěle pro hosty, po pěti minutách dostali výhodu přímého kopu, ke kterému se postavil Lukáš Zelenka a nedal brankáři šanci. Hosté si následně hlídali vedení, ale Třebíč přeci jen přidala čestný úspěch, když Kofroně – který dostal příležitost před obvyklou jedničkou Burešem – překonal Chalupa. 1.SK tak veze domů tři body za výhru 3:1.