Fotbalisté zůstávají v lize bez porážky, z Uničova vezou výhru 1:0

ilustrační foto Radim Nemela

Po bezbrankové první půli se v sedmapadesáté minutě prosadil prostějovský Sus a zařídil tak hubenou výhru 1:0 pro hráče 1.SK, kteří jsou tím pádem osm utkání v řadě neporaženi.

Hanáci ve středečním kole porazili Vítkovice 2:1, čímž si upevnili své postavení v čele tabulky, jejich náskok je nyní čtyřbodový, potvrdit toto vítězství jeli do Uničova. První půle moc akce nenabídla, nepříjemný moment pro domácí přišel již po deseti minutách, kdy jejich Hrubý opustil hřiště na nosítkách. Každopádně první poločas nenabídl ani góly ani šance, na to si museli diváci počkat až do půle druhé.

Bylo odehráno dvanáct minut z druhého poločasu, když Martin Sus poslal míč do sítě a postaral se první a jedinou branku zápasu. O sedm minut později mohl po rohu srovnat domácí Krč, ale jeho rána šla těsně nad branku Kofroně. Prostějovští si však své vedení pohlídali a se sedmi výhrami a jednou remízou v dosavadním průběhu soutěže vedou MSFL o čtyři body před Vítkovicemi.