O trestním oznámení nevím, rád ale podám vysvětlení, říká primátor

O trestním oznámení nevím, rád ale podám vysvětlení, říká primátor
ilustrační foto

 

V souvislosti s dopisem, který se týkal koncertu Josepha Calleji (PvNovinky informovaly), uvedl jeho pisatel Antonín Sprinz skutečnost, že na primátora podal trestní oznámení v souvislosti se špatným hospodařením města. Miroslav Pišťák je připraven kdykoli podat vysvětlení.

„Oficiální informaci o trestním oznámení  jsem zatím nedostal. Milerád Policii ČR podám vysvětlení,“ uvedl na včerejší tiskové konferenci. Informace o tom, že za koncertem je nekalost a 1 700 vstupenek bylo určeno pro přátele, nehodlá dál rozebírat. „Bylo dostatečně vysvětleno, že vše je jinak, než pan Sprinz napsal,“ dodal. (ber)  

Komentáře

Stejné to bylo i při předtaveních Prosané nevěsty, kdy se nebylo možné bez známosti na představení dostat, i když radnice informovala, že bude pro veřejnost. A vrchol všeho bylo to, že se druhé představení zvrtlo v osobní propagaci primátora před volbami, kdy za přerušení opery k blahopřání k jeho narozeninám, ve stylu Severní Korei, určitě bylo z našich peněz "řádně" zaplaceno. Proto pana Sprinze podporuji, pokud se nebudeme k těmto věcem vyjadřovat, ncnic se zde nezmění, což by vám vyhovovalo, že pane Pišťáku.

Poslat nový komentář