V okolí zasahovali hasiči, Calleju zvládli hosté v pláštěnkách

V okolí zasahovali hasiči, Calleju zvládli hosté v pláštěnkách
Foto PvNovinky.cz

 

Finále stoleté prostějovské radnice patřilo v neděli v podvečer Josephu Callejovi. Světoznámý tenor zaplnil hlavní náměstí do posledního místečka i navzdory nepříjemnému dešti.

„Bylo to skvostné, jinak to nemohu říct,“ sdělila PvNovinkám pětasedmdesátiletá paní Dora. „Vydržely jsme to do konce i přes déšť, nedalo se prostě odejít. Skutečně zážitek na celý život,“ dodala. Stejně potěšena byla i dvacetiletá Monika. „Moc se mi nechtělo, ale nakonec jsem šla s maminkou. Nelituji, jednak to bylo krásné, druhak je Calleja krásný chlap,“ vysvětlila.  

Vedle Josepha Calleji se na pódiu představil pěvec Lucas Meachem. Zlínskou Filharmonii Bohuslava Martinů řídil šéfdirigent Opery Slovenského národního divadla Bratislava Rastislav Štúr. Lucas Maechem byl fantastický, díky svému hereckému umu hrál na podiu prim.

K zlatému hřebu prostějovských oslav bylo počasí milosrdné. Hasiči totiž v kraji vyjížděli k řadě událostí, které měl na svědomí silný déšť. „Byly to popadané větvě, ucpaná kanalizace i bahno na komunikacích,“ informoval mluvčí hasičů Zdeněk Hošák. (ber)

 

Poslat nový komentář