Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Příslušníci 102. průzkumného praporu opět dokázali, že jsou nejlepší!

Příslušníci 102. průzkumného praporu opět dokázali, že jsou nejlepší!
Foto 102. průzkumný prapor
Další fotky: 
Příslušníci 102. průzkumného praporu opět dokázali, že jsou nejlepší!
Příslušníci 102. průzkumného praporu opět dokázali, že jsou nejlepší!

 

V červnu se uskutečnila mezinárodní soutěž výsadkových družstev, která je známa pod názvem Airborne Triathlon „Memoriál Nikolaje Martynova“, příslušníka 43. výsadkového mechanizovaného praporu, který zahynul v Afghánistánu. Výrazný úspěch si z ní odvezli prostějovští průzkumníci.

Celkově se soutěže účastnilo 17 soutěžních družstev z různých útvarů armády. Soutěže se účastnily i týmy ze zahraničí, přesněji ze 173. výsadkové brigády armády USA a výsadkářů z 18. výsadkového praporu z Polska. Za 102. průzkumný prapor se účastnily dvě tříčlenná družstva složená z jednoho příslušníka štábu, jednoho příslušníka 1. průzkumné roty a čtyřech příslušníků 3. průzkumné roty. 

Airborne Triathlon se skládal z bojové dráhy výsadkáře, střeleckém souboji a seskoku padákem na přesnost. Hlavní pohár soutěže Airborne triatlonu předala maminka Nikolaje Martynova vítěznému týmu 102. průzkumného praporu. Příslušníci 102. průzkumného praporu v tomto klání obsadili vynikající 1. místo v celkovém pořadí. Dále pak průzkumníci obsadili 2. a 3. místo v přistání na přesnost a 3. místo ve střeleckém souboji.

„Naše příprava na tuto soutěž proběhla sporadicky z důvodu velkého počtu plněných úkolů. Ale i přes vytíženost našeho praporu se podařilo díky našemu úsilí provést cvičně alespoň dva seskoky, vyzkoušet si lanovou dráhu v Olomouci a dále díky velké píli, „našeho trenéra“ rotmistra Tomáše Jandery, jsme si mohli vyzkoušet střelbu, která nás čekala. Dále už bylo vše v naších pevných a zkušených rukou“, hodnotí závěrem rotný Tomáš Liška. (Zdroj 102.pzpr)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style