Se sezónou se fotbalisté rozloučili vítězstvím

ilustrační foto předešlý zápas 1.SK

Po domácí porážce se Žďárem nad Sázavou si nakonec fotbalisté Prostějova vychutnali výhru v posledním zápase v Břeclavi, kde přehráli domácí tým 2:0.

V úvodu měli více šancí domácí, největší gólovou příležitost jim však zastavila tyč, a tak udeřili hosté, když se ve třicáté minutě za Prostějov prosadil Martin Soušek, jemuž tyč pro změnu ke gólu pomohla. O jedenáct minut později bylo na střídačce Hanáků ještě veseleji, když hlavou do branky umístil Šteigl.

Po změně stran se již přes počet šancí na obou stranách skóre nezměnilo, to znamená, že v posledním zápase na jihu Moravy urvali fotbalisté 1.SK Prostějov tři body a v konečné tabulce MSFL skončí na třetím místě za B týmem Sigmy Olomouc a postupující Opavou.