1.SK dostalo ve Vyškově nařezáno

V domácím poháru se sice Prostějovu povedlo přes Vyškov přejít, ti jim porážku nyní ovšem vrátili i s úroky. Již po pětatřiceti minutách byl tým 1.SK zralý na ručník, když prohrával 5:0, ve druhé půli si sice klub dokázal ještě udržet špetku důstojnosti a snížit, ovšem na víc než konečný výsledek 6:3 to nestačilo.

Poločas jako z říše snů zažil Vyškov proti fotbalistům Prostějova. Už v sedmé minutě se prosadil Holub, po pěti minutách zvyšoval Jeřábek, v devatenácté minutě Čtvrtníček vstřelil v pořadí již třetí branku. Poslední dva jmenovaní se do třicáté páté minuty dokázali prosadit ještě jednou a za stavu 5:0 byl Prostějov zralý na ručník, do konce první půle zvládl ještě snížit Koudelka.

Ve druhém poločase završil svůj hattrick vyškovský Čtvrtníček. Krátce na to dokázal za hosty snížit Zelenka a dvě minuty před koncem utkání se prosadil Fládr. Nic to ovšem nemění na tom, že Prostějovští ve Vyškově inkasovali šest branek a do dalších kol mají co napravovat.