1.SK si doma proti Olomouci spravilo chuť

ilustrační foto

Po prohře 6:3 na trávníku Vyškova měli hráči prostějovského "eSKáčka" co napravovat, v utkání s HFK Olomouc se jim to však povedlo to puntíku a svého soka přejeli 5:0.

O výsledku utkání prakticky rozhodla již první půle, nejprve se představil penaltový specialista Karel Kroupa, který v desáté minutě poslal z pokutového kopu Prostějov do vedení. Ve čtyřiatřicáté minutě se domácí střídačka radovala podruhé zásluhou Machálka a ještě veseleji bylo tři minuty před koncem první půle, kdy svůj druhý gól přidala letní posila Karel Kroupa.

Druhá půle pokračovala tam, kde skončila první. Svůj druhý gól přidal ve dvaasedmdeáté minutě Machálek a odpoledne dvou střelců uzavřel v

dvaasomdesáté minutě Karel Kroupa, který dovršil hattrick a zařídil tak, že si olomoucké HFK z Prostějova odváží pověstného "bůra".