Prostějovští fotbalisté prohráli v Holici 2:0

ilustrační foto

Hráči 1.SK, kteří mají zajištěný postup do druhé ligy, nesehráli na půdě HFK Olomouc dobrý zápas a přestože domácí tým hrál od patnácté minuty v desti, prohráli 2:0.

Hned v úvodu měl dvě dobré šance Pyclík, ale nepřekonal Neorala, který dostal šanci v bráně Prostějova. V patnácté minutě Krumpolc fauloval Kroupu a viděl červenou kartu, což byla další komplikace pro olomoucký tým. I nadále však měl domácí celek víc ze hry a Neorala ohrozili Šteigl a Marek, nicméně v prvním poločase nebyl k vidění gól.

Branka přišla po dvou minutách druhé půle, když byl faulován ve vápně Přikryl a Kotouč následně proměnil penaltu. Zvyšovat mohl Pyclík, k němuž se míc dostal po chybě Neorala, ale zakončit se mu nepovedlo. První výraznou možnost měli Prostějovští až po pětasemdesáti minutách, kdy hlavičkoval Kroupa, ale míč do sítě nezamířil. V závěru však ještě výhru HFK pojistil Schmidt a Prostějovští tak z Olomouce odjeli s prohrou 2:0.