Fotbalisté porazili Tišnov a v MOL Cupu pokračují

ilustrační foto Radim Nemela

O výsledku na půdě nováčka krajského přeboru jihomoravského kraje rozhodli Hanáci už v první půli, kdy nasázeli tři branky, v druhém poločase si své vedení pohlídali a zvítězili tak 3:0.

Na první gól se dlouho čekat nemuselo, už po dvou minutách skóre otevřel Šteigl. Uplynulo pět minut a napodobil jej Tomáš Langer, po půlhodině hry gólový účet zápasu uzavřel David Štrombach. Ve druhém poločase Prostějovští své vedení hlídali a Tišnov, v jehož řadách nastoupil například bývalý hráč elitní soutěže Petr Švancara, se nezmohl na žádnou výraznější aktivitu v útoku až do samotného závěru duelu, kdy právě Švancara centroval Hansla, ale zde se vyznamenal Kofroň. V úvodním kole MOL Cupu tak Hanáci berou vítězství 3:0 a postupují dál.