ESKáčko nestačilo doma na Varnsdorf

ilustrační foto Radim Nemela

Prostějovští fotbalisté sehráli s Varnsdorfem vyrovnané utkání, nicméně nestačili dorovnat jednogólovou ztrátu po vlastní brance a padli doma 0:1.

Jako první zahrozili hosté, Kofroně vyzkoušel Fotr, ale jeho pokus Kofroň zvládl, zbytek poločasu se hrál bez větších šancí až do samotného závěru, kdy po nacvičené standartce měli hosté šanci, kterou domácí gólman opět zvládl.

Ve druhé polovině byly šance na obou stranách, ale rozhodující moment přišel v třiašedesáté minutě, kdy Daníčkův centr srazil nešťastně do vlastní klece Schuster a Varnsdorf šel do vedení. Ačkoliv byli domácí následně aktivnější, tak si nedokázali vypracovat šanci, co by vedla k vyrovnání, takže druhý domácí zápas ve FNL skončil pro 1.SK prohrou 0:1.