Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Autorka bestselerů věnovala nadačnímu fondu speciálů 10 tisíc

Autorka bestselerů věnovala nadačnímu fondu speciálů 10 tisíc
ilustrační foto

 

Monika Maratová je autorkou veleúspěšných knih, thrillerů Smrtící odkaz a Volavka. Autorka, která se netají tím, že ve svých knihách čerpá z prostředí prostějovských vojenských speciálů, předala v pondělí 10. února jejich nadačnímu fondu šek na 10 tisíc korun, výtěžek z prodeje Volavky.

Slavnostní předání se uskutečnilo v Síni tradic speciálních sil, kde od spisovatelky šek převzali velitel 601. skupiny speciálních sil Karel Řehka a předseda správní rady nadačního fondu Vladimír Ganzar. „Daru paní Maratové, která je naší velkou příznivkyní, si velmi vážíme,“ sdělil Vladimír Ganzar s tím, že spolu s šekem dorazily na účet nadace i finanční prostředky.

S Nadačním fondem "601. skupiny speciálních sil generála Moravce" spolupracuje Monika Maratová od října 2013. Důvod je podle ní velmi prostý. „V thrilleru Volavka jsou elitní prostějovští speciálové téměř v hlavní roli – hlavní hrdina Petr Teffler prošel jejich výcvikem – tak si říkám, že je dobře, pokud prodej knihy pomůže nadačnímu fondu, který se 601. skss přímo souvisí,“ sdělila PvNovinkám spisovatelka, která už má hotovou třetí část trilogie. I ona bude souviset s prostředím vojenských speciálů. (ber)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style