Aerobic Tour v Prostějově zná již své vítěze

Foto PvNovinky.cz

V neděli 1. 11. 2015 proběhlo v Prostějově na sportovní hale Sportcentra DDM jedno ze základních kol soutěže jednotlivců Aerobic Tour. Celkem jich proběhne sedm. Pokud se závodníci zúčastní minimálně tří kol, kvalifikují se do finále, které proběhne v 16. – 17. ledna ve Zlíně.

Prostějovského kola se zúčastnilo přes 260 závodníků a závodnic z celkem 23 klubů z celé Moravy.

Soutěž byla rozdělena dle věku do pěti kategorií – do 6 – ti let (BABY), 7 – 8 let (KIDS), 9 – 10 let (CHILDREN), 11 – 13 let (TEENAGERS) a 14 a více let (SENIORS).

Současně byla rozdělena dle výkonnosti na profi a neprofi. Prostějovský klub AKPR Prostějov (Aerobik klub Pavlíny Radičové Prostějov) se v obrovské konkurenci opravdu neztratil. Získal celkem jednu zlatou, dvě stříbrné a dvě bronzové medaile. Navíc ještě mnoho finálových účastí.

Děkujeme všem sponzorům, především statutárnímu městu Prostějov.

Výsledky AKPR Prostějov:

Do 6 – ti let: 4. místo NIKOLA GRULICHOVÁ, 5. místo KAROLÍNA BRYCHTOVÁ

Finále: Lucie Tylová, Ela Jelínková, Julie Slámová

7 – 8 let: 6. místo ANEŽKA KOBLÍŽKOVÁ

Finále: Adéla Matečná

9 – 10 let neprofi 2. místo SOFIE MATEČNÁ

Finále: Eliška Ganzarová, Kateřina Vepřeková, Kristýna Koblížková, Nikol Večerková,

3. místo TEREZA VEPŘEKOVÁ

Finále: Veronika Radičová, Michaela Křepelková, Kristýna Slouková, Petra Křupková