Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Dnes startuje prázdninový projekt Senioři bez hranic

ilustrační foto
ilustrační foto

Senioři se mohou těšit na zážitkové aktivity, které jim připraví neziskové organizace z Olomoucka. V prázdninových měsících připravil Europe Direct společně s Olomouckou sekcí Unie nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje projekt k Evropskému roku aktivního stárnutí a mezigenerační solidarity SENIOŘI BEZ HRANIC.

Během července a srpna nabídne 11 neziskových organizací své aktivity seniorům zdarma. Nabídnou celkem 34 akcí, například různé výtvarné aktivity, zážitkové semináře komunikačních dovedností, netradiční pohybové aktivity - nordic walking, cvičení s moderním náčiním, ale také výuku společenského tance. Senioři si budou moci pod vedením zkušených lektorů vyzkoušet i jízdu na in-line bruslích, zúčastnit se přírodovědné a vlastivědné vycházky po Olomouci a okolí, vyzkoušet si pétanque nebo aranžování květin.

Ve středu 11. července 2012 od 10 hodin budou mít zájemci možnost ve Smetanových sadech v Olomouci u Fontány na velkém zahajovacím dnu zhlédnout ukázky nabízených aktivit, zasoutěžit si o milé ceny a odpoledne od 13 hodin si vychutnat kulturní program, například ukázky cvičení „Děvčat z Pohody“ a mladého zpěváka Jana Čechovského.

Nad akcí převzala záštitu náměstkyně hejtmana Olomouckého kraje Yvona Kubjátová a náměstkyně primátora města Olomouce Eva Machová.

(red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style