Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Cipísek ukončil školní rok vesmírnou návštěvou

Cipísek ukončil školní rok vesmírnou návštěvou
ilustrační foto

Program prvních dvou prázdninových týdnů završil školní rok 2011-2012, který pro nejmenší děti připravuje prostějovské Mateřské centrum Cipísek. A zakončení bylo doslova bombastické – děti společně s rodiči prožili Den UFO neboli Úplně Famózní Oslavu. Letošního prázdninového programu se zúčastnilo přes šedesát dětí se svými rodiči či prarodiči.

O prázdninách pořádá MC Cipísek už tradičně příměstské tábory pro rodiče s dětmi od dvou do sedmi let. Jsou určeny rodičům a dětem, kteří chtějí trávit letní prázdniny aktivním způsobem, navázat nová přátelství, poznat se s dětmi navzájem v netradičních situacích a společně prožít spoustu zážitků. První týden byl jako už tradičně ve znamení pohádek. Maminky, které chtějí trávit letní dny aktivně a kreativně, se každý den vydávaly se svými ratolestmi do pohádky - O veliké řepě, návštěva ve vodnickém domečku, královský ples či hostina s pejskem a kočičkou, to je jen nepatrná část programu, který MC Cipísek na pohádkový prázdninový týden připravil. Poslední námětový týden příměstského tábora pak byl zaměřen na cestování. Zapojili se malí i velcí, cestovalo se pěšky, na kole, vlakem a nakonec i do vesmíru. O netradiční zážitky nebyla nouze.

Cipísek čeká v srpnu ještě jeden tábor, tentokrát pohádkový. Mezitím ale samozřejmě probíhají přípravy na nový školní rok. Cipísek zahájí v září už 15. školní rok v Prostějově. V pravidelném programu nebudou chybět aktivity pro rodiče s dětmi ani pro samotné rodiče. Zápisy na volná místa do programů MC Cipísek proběhnou od 3. do 14. září.

(jap)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style