„AKTIVNÍ SENIOR“ bodoval. Dnes

„AKTIVNÍ SENIOR“ bodoval. Dnes
Foto MMP
Další fotky: 
„AKTIVNÍ SENIOR“ bodoval. Dnes
„AKTIVNÍ SENIOR“ bodoval. Dnes
„AKTIVNÍ SENIOR“ bodoval. Dnes
„AKTIVNÍ SENIOR“ bodoval. Dnes

Senioři sportovci, kteří v letošním roce dosáhli věku 60 let a starší, se dnes oblékli do sportovního a ukázali, že do "starého železa" rozhodně nepatří. Při akci "Aktivní senior" se setkali se strážníky, policisty, hasiči, studenty Střední zdravotnické školy, ochránci přírody ČSOP RS Iris Prostějov, studenty Trivis SŠV Prostějov a samozřejmě se zástupci prostějovské knihovny. V tříčlenných družstvech, ale také i v jednotlivcích, ukázali své schopnosti i znalosti.

„Jednalo se například o to, jak správně poskytnout první pomoc, o znalosti v oblasti dopravních předpisů nebo třeba o poznávání přírodnin,“ popsala primátorka města Prostějova Alena Rašková, která soutěž zahájila. Cílem klání bylo vytvořit příjemnou atmosféru a získat pěkné ceny.

„Všichni získali ceny, nikdo neodešel s prázdnou. Pro každého byl nachystán dárek. Pro ty nejlepší diplom, poukázka do lékárny a další věcné ceny, “ dodala primátorka Rašková. Akci připravila Městská policie Prostějov společně s Městskou knihovnou Prostějov, ve spolupráci s Odborem sociálních věcí Magistrátu města Prostějova, Zdravým městem Prostějovem a jeho dalšími partnery, vše pod záštitou Statutárního města Prostějova. (red)

Komentáře

každá příležitost k jedovaté kritice se hodí, i k tak příjemné akci, jakou den pro seniory byl...

Správní geronti, moderně "senioři" nepotřebují soutěže! Těm stačí ve volbách být ve správné straně a odměny se jim sypou, že ani neví za co. Třeba lázeňský švihak ze Skalky, měsíčních asi 55.000.--potěší.

Poslat nový komentář