Nominujte Alej roku 2016

Nominujte Alej roku 2016
ilustrační foto arnika.cz

Právě v čase horkých letních dní, prázdnin a dovolených je oceníme nejvíc – aleje v naší krajině. Oblíbenou alej mohou lidé ocenit různým způsobem, ale Arnika nabízí způsob zcela jednoznačný a to anketu Alej roku 2016. Šestý ročník prestižní soutěže už tradičně začíná svou nominační fázi v letních měsících, které jsou pro aleje zvláště lichotivé.

Nominovat kandidátky bude možné až do 23. října na webu http://alejroku.cz. Přihlásit alej do ankety je snadné a stačí k tomu pořídit alespoň jednu fotografii aleje a případně připojit příběh, jenž se s alejí či nominací pojí. Oceněny nebudou jen vítězné aleje ale i autoři nominací, pro které jsou připraveny hodnotné ceny. O vítězné aleji budou od 23. října rozhodovat lidé svými hlasy na webu Alej roku 2016. Vyhlášeny budou i krajské aleje roku a nejlepší fotografii pak vybere odborná porota.

Loňský ročník ankety vyhrála Budkovanská pohádková alej  v Jedovnicích.

Součástí ankety je i fotosoutěž, do které bude zařazena první fotografie každé aleje nominované do ankety, ale fotky lze přihlásit i samostatně. 

Pokud Vámi nominovaná alej nebo Vaše fotografie zvítězí ve kterékoliv z kategorií, můžete se těšit na hodnotné ceny partnerů soutěžní ankety. Atraktivní ceny čekají nejen na hlavního vítěze. (Zdroj Arnika)

Poslat nový komentář