Startují nominace do čtvrtého ročníku ankety 7 divů Olomouckého kraje!

Startují nominace do čtvrtého ročníku ankety 7 divů Olomouckého kraje!
ilustrační foto

Od úterý 1. března je možné nominovat zajímavosti do 4. ročníku ankety 7 divů Olomouckého kraje. Pořadatelé chtějí náměty přijímat celý březen, duben a květen. Od července do listopadu pak spustí samotné hlasování.

Nominace budou probíhat e-mailem. Nominovat zajímavost nacházející se na území Olomouckého kraje může každý, postačí k tomu zaslání jejího názvu a krátkého popisu na e-mailovou adresu olomouc@7divukraje.cz.

Doba hlasování se v novém ročníku rozšíří z dosavadních dvou měsíců na pět. „Vede nás k tomu zájem lidí. Řada z nich se na nás loni obrátila až po skončení hlasování s tím, že nestihli žádný divů podpořit,“ říká pořadatel ankety Ivo Heger. Lidé budou o konečném pořadí rozhodovat výhradně prostřednictvím internetu.

V loňském 3. ročníku ankety hlasovalo celkem 2 199 lidí. Nejvíce hlasů tehdy získal Mariánský sloup stojící na centrálním náměstí v Uničově. Prostějovský Národní dům skončil pátý, o stupínek lepší umístění získala největší sekera na světě, která je v Konici.

Informace o anketě pořadatelé průběžně zveřejňují na Facebooku, samotné hlasování probíhá na speciálním webuwww.7divukraje.cz. (red)

 

Poslat nový komentář