Olomoucký auapark chystá mistrovství v jízdě na tobogánu

Olomoucký auapark chystá mistrovství v jízdě na tobogánu
ilustrační foto

 

Myslíte, že jste super jezdci a zvládnete kdejaký tobogán? Tak se přihlaste na mistrovství, které pořádá tuto sobotu olomoucký aquapark. Mimo titulu Hanácký rychlík čekají na vítěze hodnotné ceny.

Ten, komu se nejrychleji podaří zdolat sto patnáct metrů venkovního tobogánu, dostane pohár, diplom a má možnost si odnést třeba nafukovací člun. Děti i dospělí budou soutěžit o atraktivní ceny. "Mohou vyhrát nafukovací člun, koloběžku, kolečkové brusle, skateboard a další zajímavé věci, které je budou motivovat ke zdravému pohybu,"uvedl  ředitel akvaparku Dalibor Přikryl. Zájemci by se měli registrovat předem na e-mailu aktivity@aqua-olomouc.cz, kapacita je dvě stovky závodníků, pro které je navíc připraveno zvýhodněné vstupné. "Sraz závodníků všech kategorií proběhne od 8.30 - 10.00 hodin v letní části Aquaparku. Mistrovství začne v jedenáct hodin dopoledne. Závod zpestří doprovodný program a hudba," doplnil Přikryl.

Akvapark ale nachystal i novinku, která mnohým návštěvníkům v zařízení scházela: opalování bez plavek. "Letní terasu ve wellness zóně zpřístupníme tímto netradičním způsobem nově. Nechybí tam lehátka, ochlazovací sprcha a relaxační whirlpool s teplou vodou. Návštěvníci odtud mají přístup ke zmrzlinovému baru, kde mohou ochutnat také míchané nápoje," prozradil ředitel.

Netradiční závod se koná v sobotu 28.6.2013 od 11:00 do 16.00 hod., a je rozdělen do čtyř kategorií:

1. kategorie : 4 - 7 let (spolujízda s osobou starší 18-ti let), 2. kategorie : 8 - 13 let, 3. kategorie : 14 - 17 let, 4. kategorie : 18 let a více

Poslat nový komentář