Fronty v aquaparku? Lidé nechtějí pracovat, říká jednatel Domovní správy Vladimír Průša

Fronty v aquaparku? Lidé nechtějí pracovat, říká jednatel Domovní správy Vladimír Průša
Foto ber
Další fotky: 
Fronty v aquaparku? Lidé nechtějí pracovat, říká jednatel Domovní správy Vladimír Průša

 

Na fronty u občerstvení a neprofesionální  obsluhu v prostějovském aquaparku si stěžovala řada lidí na FB stránce Prostějov. Domovní správa, která občerstvení od letošního roku zajišťuje, žádné stížnosti neeviduje.

„Provoz restaurace při návštěvě 3000 lidí a teplotě 50 stupňů na pracovišti není jednoduchý. Několik brigádníků to již vzdalo. Mladí buď nechtějí dělat nebo mají představu, že dostanou desetitisíce za málo práce. Bohužel to tam proto táhnou senioři,“sdělil redakci v pondělí dopoldne jednatel DSprostějov Vladimír Průša s tím, že on naopak eviduje několik pochval a příznivých referencí. „Samozřejmě tím nechci říct, že nemůže dojít k nějakému problému, ale to je všude, zvlášť v tomto počasí a při takových návštěvách,“dodal Průša.

Občerstvení v aqvaparku na sebe vzala Domovní správa letos. “Každé dva tři roky jsme řešili výpověď nájemce a sháněli nového. Rozhodli jsme se proto, že letos tuto službu zajistíme sami. Lidé si ale ze začátku budu muset zvyknout na skutečnost, že nebudeme podávat hotová jídla, v nabídce budou jen rychlíky jako párek v rohlíku, langoše a podobně,“ uvedl v dubnu jednatel. Vaření či dovoz většího sortimentu bude podle jeho slov záviset na zájmu návštěvníků. (ber)

Komentáře

Přesně tak ...oni tam ani žádné fronty nejsou párek v rohlíku je katastrofa ...na piti ani originál kofola ...bagety v tom horku  to snad ani ne ...snad tam jít jen na nanuka ...hodně se změnilo ale k horšímu takže svačina sebou ...

Ja tam delala 3 roky zpet za pana sklenare a nikdy zadna stiznost nebyla! Dokonce jsem tech "50C" na pracovisti zvladala v 5 mesici tehotenstvi a naprosto bez problemu! Takze to jsou jen vymluvy!!!!!

Poslat nový komentář