Společnost AUTO-PYTELA získala již potřetí významné ocenění!

Společnost AUTO-PYTELA získala již potřetí významné ocenění!
ilustrační foto auto Pytela
Další fotky: 
Společnost AUTO-PYTELA získala již potřetí významné ocenění!

 

Společnost AUTO-PYTELA s.r.o. má sídlo ve Vyškově. Další prodejní místa této společnosti jsou v Prostějově u obchodní zóny u TESCO a v Brně – Tuřany.

Jaký je recept na ocenění z roku 2012, 2013 a 2014, nám prozradil majitel společnosti, pan Luděk Pytela:

„Získané ocenění je odrazem vysoce kvalifikované práce našich pracovníků. Hodnotící kritéria jsou nastavována Hyundai Europe, kde se hodnotí řada kritérií od spokojenosti zákazníků v prodeji vozů, přes spokojenost servisních služeb až po celkové hodnocení společnosti. Tímto bych chtěl poděkovat našim pracovníkům za skvěle odvedenou práci.“

Přece jen, kladné hodnocení zákazníků není samo sebou...

Zákazníci hodnotí služby dle svých pocitů a zkušeností. Našim cílem je spokojený zákazník a získané ocenění nasvědčuje tomu, že zákazníci spokojeni jsou. Oceňují dlouhodobou stabilitu naší společnosti, která působí na trhu od roku 1992, nová vozidla prodává od roku 1994. Důležitá je i snaha řešit problém, který na vozidle nastane, snažíme se reagovat co možná nejdříve a v případě potřeby dostává náš zákazník náhradní plnění, tj. náhradní vůz, zdarma. Jsme tady proto, abychom prováděli kvalitní prodejní i servisní služby a budeme pokračovat co nejlépe dál.

Jak hodnotíte prodej vozů za rok 2014?

Prodej nových vozů splnil naše očekávání a končící rok 2014 bude z našeho pohledu úspěšný, přesáhneme stanovený cíl a pravděpodobně bude rekordním rokem.

Jak si stojíte ve Vašich regionech, kde působíte?

Na trhu ve Vyškově jsme dlouhodobě prodejně úspěšný tým a v některých měsících dokonce již nejprodávanější značkou. Prodejna v Prostějově, kde působíme již čtvrtým rokem, je prodejně také velmi úspěšná. Patří nám druhé místo v prodejnosti a věřím, že příští rok, s příchodem nového modelu i20, který je v Prostějově velmi oblíben, budeme atakovat příčku nejvyšší... Prodejna Brno –Tuřany byla poznamenána značným dopravním omezením, stavbou kanalizace, která bohužel trvala dva roky. Od září začínáme s reklamou a informací, že zákazníci mohou bezpečně přijet novou cestou do nově zrekonstruované prodejny HYUNDAI Brno –Tuřany, kde působíme od roku 1998.

Co připravujete pro rok 2015?

Dovolím se malinko vrátit do podzimních dní letošního roku, kdy se Hyundai uvedl do prémiového segmentu modelem Hyundai Genesis.

Jako prémiový dealer nabízíme tyto luxusní vozy ve Vyškově a rád bych klienty pozval na seznámení s luxusním technologicky nabitým vozem. V roce 2015 zahajuje Hyundai poměrně rozsáhlou obměnu či uvádění nových modelů v nových segmentech.

Počátkem roku 2015 zahájíme prodej zcela nového, velice úspěšného modelu i20 a věřím, že tento vůz bude pro zákazníky velmi zajímavou nabídkou. Nová i20 je velmi atraktivní auto, ve své třídě poměrně velké s nadstandartní výbavou a spolu s 5 letou tovární zárukou. Nový model si můžete již nyní prohlédnout v našich prodejnách.

Hyundai připravuje pro rok 2015 řadu novinek a to konkrétně uvedení 8 nových modelů. Úplnou novinkou je posílení řady užitkových vozů, a to modelem H350.

Co se týče naší firmy, plánujeme pro rok 2015 rozšíření servisního zázemí v Prostějově. Ve Vyškově stavíme další parkoviště a rozšiřujeme plochu prodeje jetých a předváděcích vozů iBest. Novou i20 si již můžou zákazníci prohlédnout na prodejnách a porovnat velikost vozu a výbavou.

Děkujeme za rozhovor! (red)

Poslat nový komentář