Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Smrt na silnici! Auto sjelo ze srázu, spolujezdec zemřel

Smrt na silnici! Auto sjelo ze srázu, spolujezdec zemřel
Foto HZS JmK
Další fotky: 
Smrt na silnici! Auto sjelo ze srázu, spolujezdec zemřel

 

Lidský život si vyžádala dopravní nehoda, která se stala včera mezi obcemi Žárovice a Drahany. Osobní vůz sjel ze srázu a havaroval. Spolujezdec na místě zemřel.

Nehoda se stala kolem 17 hodiny na pomezí Jihomoravského a Olomouckého kraje. „Podle předběžných informací nezvládla řidička jedoucí směrem na Drahany levotočivou zatáčku, sjela mimo vozovku a následně sjela ze srázu,“ uvedla policejní mluvčí Alice Musilová. Spolujezdec těžkým zraněním podlehl, řidičku s lehčími zraněními převezli záchranáři k ošetření do nemocnice. „Dechová zkouška vyvrátila, že by žena požila před jízdou alkohol,“ doplnila Musilová. Po policejním vyšetřování musela poničený vrak z lesa tahat těžká technika vojenských hasičů z Vyškova. Na místě byly i jednotky profesionálů z Prostějova a dobrovolníků z Drahan. „Hasiči s pomocí speciální techniky vyprostili vozidlo a pomohli s jeho naložením na automobil odtahové služby. Jednotky se krátce před 23. hodinou vrátily zpět na základny,“ sdělila mluvčí jihomoravských hasičů Pavla Pražáková. (red)

Komentáře

Je to o řidiči a nejen o silnici. Každý normální člověk pokud dodržuje rychlost a vidí že jede o zatáčky, která je skoro pravoúhlá tak zpomalí. Tam se rychleji než 60 bezpečně jet nedá. A nemyslím že by svodidla byla řešením. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Když někdo neumí řídit, tak mu ani svodidla nepomůžou. Spolujezdec to bohužel odnesl :-(

Bez svodidel je to blbý, vždycky tama jezdním hodně opatrně. Ale moc bych se stavbou vozidel neprovokoval. Ještě tam zavře armáda ten průjezd úplně (v rámci úsporných opatření samozřejmě)...

V tém lese je několik takových zatáček a místo aby tam daly svodidla tak tam jsou jenom tyčky z odrazkama. To bylo jenom otázka času že se tam něco stane

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style