U Myší díry se bouralo! Se zraněním

U Myší díry se bouralo! Se zraněním
ilustrační foto

V úterý 27. října krátce před třetí hodinou odpolední došlo v Říční ulici v Prostějově k dopravní nehodě dvou osobních automobilů značky Škoda. Vozy se střetly čelně, dvě ženy skončily v nemocnici.

"Osmačtyřicetiletá řidička z Prostějovska při jízdě od Olomoucké ulice směrem k sídlišti Svornosti v pravotočivé zatáčce, z dosud přesně nezjištěných příčin, čelně narazila do protijedoucího automobilu řízeného jednadvacetiletou řidičkou z Prostějova. Při srážce došlo k lehkému zranění mladší řidičky a její spolujezdkyně. Obě ženy byly následně převezeny k ošetření do prostějovské nemocnice," popsal nehodu policejní mluvčí František Kořínek. Hmotná škoda na vozidlech byla předběžně vyčíslena na 80 tisíc korun. Alkohol byl u obou řidiček vyloučen provedenými dechovými zkouškami. Příčiny, okolnosti a míra zavinění dopravní nehody jsou předmětem dalšího policejního vyšetřování. (red)

Komentáře

Na článku je zajímavé to, že popisovaná nehoda se ve skutečnosti udála nejméně 150 metrů od této "myší díry"

Furt je to tam blbě řešené a je tam málo místa, divím se, že těch nehod tam není víc.

Jak to je vůbec možný, vždyť to tam PéVéčko úplně zprůjezdnilo a zvýšilo tam bezpečnost o několik tisíc procent, dokonce se tím pochlubili loni před volbami a nyní jim to tak zkazí 2 auta bez řidičů (s řidičkami, jak jinak!)

Poslat nový komentář