Aktualizujeme: Po nehodě skončili v nemocnici dva dospělí a dvě děti

Aktualizujeme: Po nehodě skončili v nemocnici dva dospělí a dvě děti
Foto PČR
Další fotky: 
Aktualizujeme: Po nehodě skončili v nemocnici dva dospělí a dvě děti

V úterý odpoledne se před obcí Lýsky na Přerovsku čelně střetla dvě osobní vozidla. V nemocnic skončili čtyři zranění, mezi nimi 8letá holčička a 15letý mladík.

V úterý 17. listopadu 2015 po půl čtvrté odpoledne na silnici první třídy číslo 47 mezi obcemi Přerov a Lýsky z dosud nezjištěných příčin přejela sedmatřicetiletá řidička vozidla Renault do protisměru, kde se střetla s protijedoucím vozidlem Volkswagen. „Ve vozidle Renault s řidičkou cestoval partner a dvě nezletilé děti. Vozidlo Volkswagen v době dopravní nehody řídila sedmadvacetiletá žena, která byla ve vozidle sama,“uvedla policejní mluvčí Marie Štrbáková.
Ač dispečink záchranné služby obdržel ihned po nehodě informaci o osmi zraněných, nakonec se ukázalo, že počet zraněných byl o polovinu menší a traumata naštěstí nebyla vzhledem k povaze nehody vážného charakteru. Na místo postupně dorazily dvě posádky záchranářů sanitními vozy a jedna vrtulníkem. „Z místa odvezly sanitní vozy čtyři zraněné, 36letou ženu a její 8letou dceru, obě s poraněním krční páteře. 27letá žena a 15letý mladík utrpěli povrchová poranění hlavy a byli převezeni na traumatologickou ambulanci do přerovské nemocnice,“ sdělil mluvčí ZZS OK Pavel Vysloužil. Posádka vrtulníku pomohla s ošetřením raněných a poté se vrátila na základnu.
Policisté u obou řidiček provedli dechovou zkoušku, kterou nebyla zjištěna přítomnost alkoholu. Při dopravní nehodě došlo k hmotné škodě vyčíslené předběžně na 140 tisíc korun. „Bližší okolnosti a příčiny dopravní nehody jsou stále v šetření,“ dodala mluvčí policie. (red)

Poslat nový komentář