Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Řekněte svůj názor na regeneraci sídliště B. Šmerala!, vyzývá magistrát

Řekněte svůj názor na regeneraci sídliště B. Šmerala!, vyzývá magistrát
ilustrační foto mapy.cz

Vedení města Prostějova se znovu sejde s obyvateli sídliště B. Šmerala na veřejném projednání týkajícím se regenerace této oblasti. Opětovné setkání proběhne v příštím týdnu, a to v úterý dne 28. 6. 2016 od 16,00 hodin opět v prostoru jídelny ZŠ Železného. Obyvatelé sídliště budou seznámeni s řešením připomínek vznesených na minulých setkáních.

První veřejné projednání projektu Regenerace panelového sídliště B. Šmerala v Prostějově se konalo ve čtvrtek 21. 4. 2016. Dne 1. 6. 2016 proběhl další mítink se zástupci bytových družstev, kterým byla přestavena plánovaná etapizace projektu a drobné úpravy v řešení projektu.

„Na setkání zveme zástupce jednotlivých družstev a všechny občany sídliště. Pozvánky budou vyvěšeny na vstupních dveřích bytových domů, družstva dostanou informaci do svých datových schránek. Vzhledem k předpokládaným dotazům občanů sídliště budou přítomni také vedoucí odborů: stavebního úřadu, územního plánování a památkové péče, správy a údržby majetku města, životního prostředí, dopravy a dále zástupce městské policie,“ uvedl první náměstek primátorky Zdeněk Fišer. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style