Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Orli sestavu nemění, posily zůstávají

Orli sestavu nemění, posily zůstávají
ilustrační foto

Celý týden se spekulovalo o odchodu některých z opor, tým ale do posledního zápasu základní části tým prostějovských basketbalistů nastoupí v plné síle. 

Na začátku roku se vedení klubu dohodlo s hráči o úpravě smluv a basketbalisté dostali čas na rozmyšlenou do konce ledna. Vedení klubu však vědělo, že k žádnému dramatickému odcházení nedojde. Přesto, že plno posil jednalo o angažmá i s jinými kluby, nakonec se rozhodli zůstat. „Třeba Travis Peterson a Jamar Smith už delší dobu tvrdili, že zůstanou a sezonu dohrají v našem klubu. Jejich přístupu si velmi ceníme. To samé platí také o Jaroslavu Prášilovi a Dušanovi Pandulovi. Oba svým přístupem ukázali, že jim jde především o basketbal a dali přednost Prostějovu před sháněním jiného angažmá,“ řekl generální manažer BK Prostějov Petr Fridrich.

Jediným otazníkem je Arvidas Eitutavičius, který jednal o přestupu se Slovinskem. Tento přestup nevyšel, i tak ale jeho agent hledá další možnosti. Klub za něj v případě, že odejde, nebude hledat náhradu. 

Podle vedení klubu se nedělo nic dramatického a celá situace byla jen uměle nafouklou bublinou. „Je možné, že ji přiživovali agenti. Chtěli se pokusit prodat hráče dvakrát za sezonu,“ doplnil na závěr Fridrich.

(red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style