Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Prostějov čeká volejbalový svátek, Orli letí na pohár do Liberce

Prostějov čeká volejbalový svátek, Orli letí na pohár do Liberce
ilustrační foto

Město Prostějov bude pořadatelem finále letošního Česko-slovenského poháru ve volejbale, tedy setkání vítězů českého a slovenského poháru v kategoriích mužů i žen. Termín vyvrcholení soutěže je ve středu 27. února, přičemž v 16 hodin by mělo začít finále žen a o dvě hodiny později finále mužů. Místem konání bude tradičně hala Sportcentra DDM. Pořadatelem národního poháru, kam se včerejšího výhrou nad Přerovem kvalifikoval i Prostějov, budou 14. února Teplice. 

Pohárový svátek si užijí také basketbalisté BK Prostějov. Příští týden od 6. do 8. února se na palubovkách v Liberci a Turnově zúčastní Final Eight, neboli souboje osmi nejlepších mužstev o titul držitele českého poháru. O čtvrtfinálovém soupeři Prostějova zatím není jasno, rozhodne totiž až zítřejší poslední zápas základní části Mattoni NBL. Pokud jej Orli vyhrají a skončí v tabulce čtvrtí, utkají se s vítězem vyřazovací části poháru a současným lídrem první ligy Spartou Praha, pokud prohrají, čeká na ně druhý  tým základní časti Mattoni NBL NH Ostrava.

Lístky na tento basketbalový svátek stojí 50 korun na každý den a k dostání je i permanentka na celý program za 80 korun. Lístky můžete koupit zde. Kromě uvedených týmů se Final Eight zúčastní ještě obhájce titulu ČEZ Basketbal Nymburk, BK JIP Pardubice, BK Unikol Kolín a BK Děčín.

(zkl)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style