Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Bedřich Grulich radním zůstává

Bedřich Grulich radním zůstává
ilustrační foto iprostejov.cz

Situace kolem přijatých finančních darů vyhodila ze sedla dnes už bývalého primátora Miroslava Pišťáka a rovněž bývalého radního a náměstka hejtmana Olomouckého kraje Aloise Mačáka. Třetí muž, člen Rady města Protějova a ČSSD, Bedřich Grulich, na svém postu zůstává i přesto, že finanční prostředky oběma zmíněným darovala firma DT - Výhybkárna a strojírna, kde je předsedou představenstva.

"Pan Grulich má plnou podporu naší organizace. Z jeho strany žádné pochybení nebylo, ve společnosti, kde působí, je vše zaneseno v účetnictví," sdělila na včerejší tiskové konferenci náměstkyně primátora Alena Rašková.

Bedřich Grulich je prostějovským radním, jednatelem firmy ASA a členem dozorčí rady firmy Lesy města Prostějova. (ber)

Komentáře

nic není zadarmo a tak je to se vším

Úřední šiml ala prostějovský Franz Kafka ala pan Brejličky stejně dojede u voleb. Jen si ho tam držte, co nejdéle, ať připraví ČSSD o co nejvíce hlasů. Děkujeme

Přání je otcem myšlenky. Nepřeji mu nic špatného, ale za to jak to nešikovně navlékl na M.P. a A.M., že tito padli jako podťatí si zaslouží spravedlivou odměnu. Boží mlýny melou pomalu, ty pozemské Ing.Grulicha semelou dříve. Nechat před krajskými volbami v partaji Grulicha vítají všechny ostatní strany. To si uvědomí paní dr.Rašková buď před krajskými volbami nebo po volbách, až budu rozebírat důvody vypadnutí z kraje. Rozbořile, jde ti o křeslo!

Za finanční podporu je prostějovským radním, jednatelem firmy ASA a členem dozorčí rady firmy Lesy města Prostějova!

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style