Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Již dnes ve tři odstartuje olomoucký Beerfest!

Již dnes ve tři odstartuje olomoucký Beerfest!
ilustrační foto No Name

 

Jak PvNovinky informovaly, už dnes odpoledne vypukne v Korunní pevnůstce v Olomouci třídenní pivní festival, který mimo jiné představí české i zahraniční kapely. Vystoupí Visací zámek, kapely Sto zvířat a Polemic nebo romantičtí No Name. Na výběr bude pivo z více než dvaceti pivovarů.

„Letos bude na čepu stovka druhů piv různých značek. Kromě pivovarů jako je  Plzeňský Prazdroj, Budějovický Budvar, Radegast, Zubr, Litovel a Holba, budou svá piva prezentovat i minipivovary z celé republiky,“ lákají pořadatelé. Kromě běžných piv vaří sládci i speciály, těšit se tak můžete třeba na vícestupňová či různě ochucená piva nebo oblíbené kvasničáky.

V hudebním programu už dnes vystoupí Visací zámek, Polemic, Buty a Turbo. Zklamaní budou příznivci Vladimíra Mišíka, který se ze zdravotních důvodů omluvil.  V pátek si můžete přijít poslechnout Rybičky 48, No name, Zrní či Sto zvířat. Sobota bude patřit formacím Skyline, Wohnout, Dymytry, Kurtizány z 25. Avenue,  Xindlovi X, přijede i americká kapela Heath & Molly.

Deště se bát nemusíte, k dispozici je tisíc metrů zastřešené plochy. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style