Již dnes ve tři odstartuje olomoucký Beerfest!

Již dnes ve tři odstartuje olomoucký Beerfest!
ilustrační foto No Name

 

Jak PvNovinky informovaly, už dnes odpoledne vypukne v Korunní pevnůstce v Olomouci třídenní pivní festival, který mimo jiné představí české i zahraniční kapely. Vystoupí Visací zámek, kapely Sto zvířat a Polemic nebo romantičtí No Name. Na výběr bude pivo z více než dvaceti pivovarů.

„Letos bude na čepu stovka druhů piv různých značek. Kromě pivovarů jako je  Plzeňský Prazdroj, Budějovický Budvar, Radegast, Zubr, Litovel a Holba, budou svá piva prezentovat i minipivovary z celé republiky,“ lákají pořadatelé. Kromě běžných piv vaří sládci i speciály, těšit se tak můžete třeba na vícestupňová či různě ochucená piva nebo oblíbené kvasničáky.

V hudebním programu už dnes vystoupí Visací zámek, Polemic, Buty a Turbo. Zklamaní budou příznivci Vladimíra Mišíka, který se ze zdravotních důvodů omluvil.  V pátek si můžete přijít poslechnout Rybičky 48, No name, Zrní či Sto zvířat. Sobota bude patřit formacím Skyline, Wohnout, Dymytry, Kurtizány z 25. Avenue,  Xindlovi X, přijede i americká kapela Heath & Molly.

Deště se bát nemusíte, k dispozici je tisíc metrů zastřešené plochy. (red)

Poslat nový komentář