U muzea si v zimě zabruslíte!, slibuje radnice

U muzea si v zimě zabruslíte!, slibuje radnice
ilustrační foto internet

 

Na zrekonstruovaném náměstí TGM se v zimě objeví mobilní ledové kluziště. Před muzeem byly v rámci rekonstrukce náměstí nainstalovány všechny sítě, nutné pro jeho provoz. Obyvatele města by mělo těšit zhruba šest týdnů, od posledního listopadového dne do prvního týdne nového roku.

„Mělo by jít o kluziště o rozměrech 30 x 15 metrů, všechny nutné podklady nyní zpracovává příslušný odbor,“ prozradil náměstek primátora Zdeněk Fišer s tím, že toto sportoviště je největší z dostupné nabídky. Pronájem kluziště bude město stát zhruba 1,5 milionu korun bez DPH, k tomu je nutné připočíst náklady na chlazení a další provoz, jako instalace laviček či šaten, což vyjde na další zhruba milion.

Kupovat vlastní kluziště ale město rozhodně nehodlá. „Museli bychom řešit skladování, revize a také koupi, levná záležitost to rozhodně není,“ konstatovala náměstkyně primátora Ivana Hemerková, podle níž kluziště výrazně rozšíří nabídku kulturní zimy. (ber)

Komentáře

A zaplatit by tento nesmysl měli Hemerková &spol.ze svého!!!

A teď ještě tu o červené karkulce.

Škoda, že neví naše vrchnost, že v majetku města je zimní stadion s umělým ledem, šatnami a zázemím. 

Udělat za "pouhé 2.500.000,-- Kč" kluziště na náměstí, tak na to už musí být mozky! 

Je fakt, že rybník je až asi 50 metrů za náměstím...

 Tak doufáme, že přes léto tam bude tržnice se zeleninou..naprosto ideální místo. Bohužel tam ale už není žádná zeleň a stromy...

Poslat nový komentář