Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Bubblerii navštíví Dominika Myslivcová. Na FB ji sleduje 80 tisíc lidí

Bubblerii navštíví Dominika Myslivcová. Na FB ji sleduje 80 tisíc lidí
Foto archiv Dominika Myslivcová, ber
Další fotky: 
Bubblerii navštíví Dominika Myslivcová. Na FB ji sleduje 80 tisíc lidí

Internetová celebrita Dominika Myslivcová je modelka, zpěvačka a blogerka. Jednadvacetiletá dívka, kterou na facebooku sleduje přes 80 tisíc lidí, bude v sobotu v Prostějově. Setkat se s ní můžete od 13 hodin v prodejně Bubbleria v Kramářské ulici.

Popularita Dominiky se začala datovat se vznikem jejího prvního blogu (www.didlinka-d.blog.cz). V té době jí bylo necelých 11 let a tenkrát sbírala malé plyšové myšky – diddl. Odtud byl poté odvozen onen název blogu. „Blog mi sloužil spíše jako deníček. Později jsem zde začala přidávat různé soutěže, animace, obrázky a fotoromány,“ říká dívka, která vyznává styl Barbie a tak není divu, že její nejoblíbenější barvou je růžová.

„V Bubblerii bude rozdávat autogramy, zájemci se s ní mohou vyfotit,“ slíbil majitel provozovny David Janda. Při čekání si můžete dát některé ze zdejších vynikajících smoothies.

O Dominice si více přečtete na  https://www.facebook.com/dominika.dominikova.75?fref=ufi ahttps://www.facebook.com/myslivcova.dominika/?fref=ts. (ber)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style