Ekologické a atypické materiály z Bubulákova!

Ekologické a atypické materiály z Bubulákova!
ilustrační foto logo

V našem internetovém obchodě www.bubulakovo.cz nezapomínáme ani na ty nejnáročnější a ekologicky myslící zákazníky. Právě proto jsme si pro vás připravili vlnu nejvyšší kvality, známou jako vlna Merino. Je vhodná pro citlivou i pro atopickou pokožku, přičemž nabízí vynikající termoizolační vlastnosti. Vaši drobečkové se nezpotí a přitom zůstanou v příjemném teple. Vlna Merino obsahuje lanolín (přírodní tuk z ovčí vlny), který svými vlastnostmi zabraňuje vysoušení pokožky.

Pro milovníky ekologických materiálů máme v nabídce také bambus. Právě ten je nejlepší volbou pro pokožku. Je to ekologický a přirozeně antibakteriální materiál, který rychle absorbuje vlhkost a poměrně rychle schne. Je vhodný jak pro šití spodního prádla, tak i mnohých doplňků.

Zpestřete si bydlení!

Když si troufnete na šití polštářů, přikrývek, hraček, či jiných bytových dekoračních doplňku(kroužek), máme pro vás výztuže různých druhů. V Bubulákově najdete všechno, co potřebujete - od Termolínu (včetně Termolínu certifikovaného pro děti do 3 let) po nejpevnější výztuže. Samozřejmostí je také PES výplň pro hračky a polštáře s certifikátem o zdravotní nezávadnosti pro děti do 3 let. Naše výztuže můžete zkoušet kombinovat s bavlněnými látkami na patchwork a budete díky Bubulákovu trendy. A i když je patchwork prastarou technikou pocházející z Ameriky, je stále oblíbenou i v Čechách.

Bubuláci jsou tady vždycky pro vás!

Nejen látky jsou pro tvorbu důležité, ale i galanterie, stuhy a mnohé jiné dekorační prvky. Proto se snažíme být vám ve všem, co hledáte, nápomocní. 

A nezapomeňte ... . My nejsme obchod bez tváře, my jsme Bubuláci a jsme tu pro vás. Najdete nás také na slovenském webu www.bubulakovo.sk.

(PR)

Poslat nový komentář