Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Řidiči pozor, od pondělí bude Wolkerova jednosměrná!

Řidiči pozor, od pondělí bude Wolkerova jednosměrná!
ilustrační foto ber

Částečná, jednosměrná uzavírka bude po sedm dní omezovat provoz v ulici Wolkerova. Dopravní omezení se dotkne také vnitřního městského okruhu a ulic Brněnská, Šárka a Lidická v Prostějově. Opravy potrvají od 23. do 29. listopadu.

Silničáři se pustí do velkoplošné vysprávky povrchu vozovky. Řidiči musí počítat s objízdnou trasou vedenou ulicemi Poděbradovo náměstí, ulice Palackého, Blahoslavova, Přikrylovo náměstí, Vápenice, Vojáčkovo náměstí, Újezd a Petrské náměstí.

Příměstská hromadná doprava:

• Uzavřeným úsekem jsou vedeny pravidelné autobusové, linky 780754, 780801, 780960, 780962, 780980 dopravce FTL-First Transport Lines a. s., dále linka 780291 dopravce AUTODOPRAVA Studený, spol. s r.o., linka 810630 dopravce VYDOS BUS a.s.. Dále linka 780980 dopravce FTL-First Transport Lines a. s..
• Po dobu úplné uzavírky budou vedeny autobusové linky po objízdné trase z okružní křižovatky na sil. II/433 ul. Brněnská vpravo na MK ul. Okružní, vlevo ul. Lidická zpět na II/150 ul. Wolkerova. Dále dle licencí. Objízdná trasa je jednosměrná, a to ve směru do centra města. Část ulice Lidická, která je jednosměrná, bude po dobu uzavírky obousměrná.
• V případě vedení linek po objízdné trase nebude obsluhována zastávka Prostějov, Brněnská, jako náhradní bude sloužit zastávka Prostějov, Lidická.

Městská hromadná doprava:

• Jednosměrná uzavírka ulice Wolkerova v Prostějově se dotkne provozu MHD v Prostějově a to linek č. 7 a 41. Po dobu uzavírky budou tyto linky MHD v Prostějově vedeny po objízdných trasách.
• Linka č. 7 Domamyslice - Průmyslová zóna B - objízdná trasa směr aut.st. povede z ulice Žeranovská vpravo ulicí Brněnská na ulici Okružní a dále ulicí Lidickou zpět na ulici Wolkerova a dále dle licence. Objízdná trasa je pouze ve směru na autobusovou stanici.
• Linka č. 41 aut.st. - Domamyslice - objízdná trasa směr aut.st. povede z ulice Žeranovská vpravo ulicí Brněnská na ulici Okružní a dále ulicí Lidickou zpět na ulici Wolkerova a dále dle licence. Objízdná trasa je pouze ve směru na autobusovou stanici. (Zdroj MMPv)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style