Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Na ČČK se bude malovat pravou hemisférou

Na ČČK se bude malovat pravou hemisférou
ilustrační foto zivotmodernizeny.cz

 

Oblastní spolek Českého červeného kříže Prostějov pořádá ve dnech 30. a 31. května kurz „Kreslení pravou mozkovou hemisférou“ . Pomůže vám znovuobjevit schopnost kreslení a malování, kterou jsme měli jako děti. Poslední místa jsou ještě volná. 

Všimli jste si někdy, že mladší studenti jsou v malování více bez zábran než ti starší? Kolem 10 – 12 let věku dítěte totiž začíná být levá hemisféra (s předností ve čtení a matematice) více spojena s pravou hemisférou (s předností kreativity a emocí). V podstatě levá hemisféra začíná říkat pravé hemisféře „že to nedělá správně“.

Malování pravou hemisférou je dobré nejen pro zlepšení kreativity a samotného malování, ale i jako cvičení na zlepšení koncentrace a řízeného aktivního odpočinku. Dokonce i jako brainstorming pro podnikatele. Pomáhá trénovat aktivní řízené přepínání činnosti mozku z pravé hemisféry do levé hemisféry a naopak.

Způsobů je hned několik a my se v našem kurzu budeme soustředit na tři:– přepínání koncentrace pomocí schematických obrázků– malování dle fólie– malování dle papírového pravítka

Cena je 1500 korun, oba dny se začíná v 9 hodin a končí v 18 hodin. Celým kurzem vás bude provázet Ing. Martina Šimáčková, tel. 420 603 269 043, web www.zivotmodernizeny.cz.

„V ceně kurzu jsou papíry, měkké tužky a gumy. S sebou si nezapomeňte přinést vytištěnou fotografii obličeje, podle které budete malovat o maximální velikosti A4 a dobrou náladu. Těšíme se na vás!,“ zvou pořadatelé. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style