Chcete pracovat na zámku? V Čechách pod Kosířem hledají průvodce!

Chcete pracovat na zámku? V Čechách pod Kosířem hledají průvodce!
ilustrační foto zámek, plakát
Další fotky: 
Chcete pracovat na zámku? V Čechách pod Kosířem hledají průvodce!

Pokud byste rádi pracovali v krásném prostředí zámku v Čechách pod Kosířem, kastelán zámku právě hledá budoucí kolegy na pozice: „průvodce/průvodkyně".

Nabízí práci v atraktivním prostředí areálu zámku, DPP/DPČ během návštěvnické sezóny (duben - říjen), možnost dalšího sebevzdělávání v oblasti historie, řemesla, cestovního ruchu, dějin umění, odpovídající mzdové ohodnocení.

Podmínkou pro přijetí je perfektní znalost textu o historii zámku a parku, znalost alespoň jednoho cizího jazyka na komunikativní úrovni výhodou, všeobecný kulturně-historický přehled, základní znalosti v oblasti dějin umění a dějin hmotné kultury, dobré komunikační a prezentační dovednosti, ochota učit se a čistý trestní rejstřík.

Žádost společně se strukturovaným životopisem, krátkým motivačním dopisem a termíny, kdybyste mohli provádět, posílejte nejpozději do čtvrtka 15. února 2018 na email: kastelancpk@seznam.cz .

"Hledáme kolegy hlavně na květen, červen a září všední dny. Myslím si, že je to ideální nabídka pro aktivní seniory", říká kastelán zámku Martin Váňa. (red)

Poslat nový komentář