Kraj spustil hlasování v anketě o výjimečný počin v oblasti kultury!

Kraj spustil hlasování v anketě o výjimečný počin v oblasti kultury!
ilustrační foto furtovnik.cz

 

Občané mohou od pondělí 23. února hlasovat o Cenu veřejnosti Olomouckého kraje za výjimečný počin v oblasti kultury za rok 2014. Na webu kraje mohou vybírat z 10 nominovaných zajímavostí a kulturních akcí a rozhodnout o vítězi.

„Krajská anketa o nejlepší kulturní počin je velice oblíbená. Každým rokem v ní obdržíme přes dva tisíce hlasů. Pro samotné finalisty je soutěž formou propagace v místních médiích. Organizátoři akcí i kulturní počiny se tak dostanou do širšího povědomí veřejnosti,“ uvedl náměstek hejtmana Radovan Rašťák. Anketa skončí 27. března ve 14 hodin. Zájemci mohou hlasovat na hlavní stránce krajského webu www.kr-olomoucky.cz. Slavnostní předávání cen se uskuteční 9. dubna v Národním domě Prostějov.

Nominace na cenu veřejnosti za rok 2014: Hudební film „Litovelsko/Hanácké ráj/Vydejte se za příběhy“  Webový portál www.furtovnik.cz (Prostějovsko) Dlouhodobá národopisná expozice „Od kolébky do hrobu“ (Vlastivědné muzeum v Olomouci)  V. setkání Hanáků (Hanácké folklorní sdružení Prostějov) Jízda králů Doloplazy  Folklorní festival „V zámku a podzámčí“ 2014 (Přerov) Kapela Old Time Jazzband Loučná nad Desnou  Hanácký operní festival (Olomouc, Prostějov)  Prostějovské hanácké slavnosti (32. ročník)  Národopisný soubor Mánes (Prostějov) (red)

Poslat nový komentář