Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Kraj spustil hlasování v anketě o výjimečný počin v oblasti kultury!

Kraj spustil hlasování v anketě o výjimečný počin v oblasti kultury!
ilustrační foto furtovnik.cz

 

Občané mohou od pondělí 23. února hlasovat o Cenu veřejnosti Olomouckého kraje za výjimečný počin v oblasti kultury za rok 2014. Na webu kraje mohou vybírat z 10 nominovaných zajímavostí a kulturních akcí a rozhodnout o vítězi.

„Krajská anketa o nejlepší kulturní počin je velice oblíbená. Každým rokem v ní obdržíme přes dva tisíce hlasů. Pro samotné finalisty je soutěž formou propagace v místních médiích. Organizátoři akcí i kulturní počiny se tak dostanou do širšího povědomí veřejnosti,“ uvedl náměstek hejtmana Radovan Rašťák. Anketa skončí 27. března ve 14 hodin. Zájemci mohou hlasovat na hlavní stránce krajského webu www.kr-olomoucky.cz. Slavnostní předávání cen se uskuteční 9. dubna v Národním domě Prostějov.

Nominace na cenu veřejnosti za rok 2014: Hudební film „Litovelsko/Hanácké ráj/Vydejte se za příběhy“  Webový portál www.furtovnik.cz (Prostějovsko) Dlouhodobá národopisná expozice „Od kolébky do hrobu“ (Vlastivědné muzeum v Olomouci)  V. setkání Hanáků (Hanácké folklorní sdružení Prostějov) Jízda králů Doloplazy  Folklorní festival „V zámku a podzámčí“ 2014 (Přerov) Kapela Old Time Jazzband Loučná nad Desnou  Hanácký operní festival (Olomouc, Prostějov)  Prostějovské hanácké slavnosti (32. ročník)  Národopisný soubor Mánes (Prostějov) (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style