Kdo dostane cenu za přínos v oblasti kultury? Posílejte nominace

Kdo dostane cenu za přínos v oblasti kultury? Posílejte nominace
ilustrační foto kr-olomoucky.cz

Od 1. ledna 2017 mohou zájemci na adresu olomouckého hejtmanství posílat návrhy na udělení Cen Olomouckého kraje za přínos v oblasti kultury za rok 2016. Již tradičně kraj udělí cenu za celoživotní přínos v oblasti kultury, ocení výjimečný počin v oblasti umění, tradiční lidové kultury a v oblasti ochrany a popularizace kulturních hodnot. Nebude chybět ani ocenění osobnosti roku a cena veřejnosti.

Nominace hejtmanství uzavře 31. ledna 2017. O udělení cen bude rozhodovat na základě vyhodnocení obdržených návrhů krajské zastupitelstvo. 

O Ceně veřejnosti Olomouckého kraje za výjimečný počin v oblasti kultury rozhodne svým hlasováním prostřednictvím internetu veřejnost Olomouckého kraje. Výzva k hlasování o udělení ceny veřejnosti bude zveřejněna včetně všech potřebných informací 1. března 2017.

Adresa pro doručení:

OLOMOUCKÝ KRAJ, KRAJSKÝ ÚŘAD OLOMOUCKÉHO KRAJE  odbor školství, sportu a kultury  Jeremenkova 40a  779 11 Olomouc 

Žádosti lze dodat také elektronickou cestou se zaručeným elektronickým podpisem na adresu: e-mail posta@kr-olomoucky.cz nebo datovou schránkou Olomoucký kraj, Krajský úřad Olomouckého kraje, odbor školství, sportu a kultury Jeremenkova 40a, 779 11 Olomouc; ID datové schránky: qiabfmf. (red)

Poslat nový komentář