Jednosměrný let pro manželku i švábi. Kuriózní žádosti klientů CK

Jednosměrný let pro manželku i švábi. Kuriózní žádosti klientů CK
ilustrační foto internet

 

Lidé na dovolenou vyráží nejen za odpočinkem, ale také pro získání neuvěřitelných zážitků. Ty ovšem zažívají i prodejci zájezdů. O ty nejvtipnější se podělila cestovní agentura Invia.cz.

Vybrané příklady nestandardních požadavků a stížností:

* "Dobrý den, prosím můžete nám zajistit odlet i z kteréhokoliv jiného města v Moravskoslezském kraji?"

* Klient: "Dobrý den, prosím, můžete mi e-mailem zaslat nabídku pobytů u moře? Podmínkou je ubytování přímo na pláži s all inclusive a v pokoji s výhledem na Eiffelovu věž." Operátor: "Velice rádi vám zašleme nabídku all inclusive zájezdů v hotelech přímo na pláži. Bohužel vyhlídku na Eiffelovu věž není možné zajistit, protože se nachází dvě stovky kilometrů od nejbližšího pobřeží." Klient: "V tom případě se obrátím na konkurenční cestovní kancelář. Věřím, že mému požadavku vyhoví. Známá byla takto ubytovaná v minulém roce a byla velice spokojená."

* "Dobrý den, rád bych objednal pobyt v Thajsku pro dvě osoby, pro manželku rezervujte prosím jen jednosměrnou letenku. Děkuji!"

* "O letenky v první třídě nemáme zájem. Vzhledem k tomu, že je rozdíl v ceně asi 20 tisíc korun, tak tam budou asi letušky nahoře bez. A to by asi manželka neskousla."

* Klient: "Dobrý den, rádi bychom využili slevu na dítě. Složení osob bude dva dospělí a jedno dítě." Operátor: "Samozřejmě a jak staré je vaše dítě?" Klient: "Je mu 24 let."

* Reakce v dotazníku spokojenosti s dovolenou: "Vše bylo OK, kazila to jen skutečnost, že jsem tam byl s manželkou!"

* "S čistotou v hotelu jsme nebyli spokojeni. Máme k dispozici švába, kterého jsme chytili do krabičky od sirek. Můžeme ho zanést na pobočku jako důkaz."

* "Hotel stál přímo u hlavní třídy a kvůli hluku z aut nebylo možné usnout. Jako doklad vysokého dopravního provozu přikládám statistiku průjezdu automobilů. V časovém rozmezí pěti hodin (od 12:00 do 5:00) projelo kolem hotelu 433 automobilů." (red)

Poslat nový komentář