Jeseníky Pass nabízí jako jediný v ČR unikátní polohovou službu

Jeseníky Pass nabízí jako jediný v ČR unikátní polohovou službu
ilustrační foto plakát

 

Zážitková karta Jeseníky Pass nabízí držitelům novou, v Česku unikátní službu. Pokud se majitel karty rozhodne sdílet svou aktuální polohu při otevření webových stránek jesenikypass.cz, okamžitě se dozví, kde nejblíže najde partnery zapojené do zážitkové karty Jeseníky Pass.

Do systému nové bonusové karty se po celých Jeseníkách zapojilo od začátku letošního léta osmdesát pět subjektů, které turistům nabízí více než sto čtyřicet slev, bonusů a netradičních zážitků. Nyní si k nim držitelé karet najdou cestu ještě snadněji.

„Při načtení stránek jesenikypass.cz se vás prohlížeč v chytrém telefonu nebo také v běžném počítači zeptá, zda chcete sdílet svou polohu. Pokud tuto službu povolíte, zobrazí se vaše poloha na interaktivní mapě a zároveň se zobrazí u všech poskytovatelů bonusů vzdálenost, která vás od nich dělí. Navíc se automaticky seřadí seznam zapojených subjektů podle vzdálenosti,“ představuje novinku Andrea Závěšická, ředitelka Jeseníky – Sdružení cestovního ruchu, které zážitkovou kartu Jeseníky Pass provozuje. 

„Tato unikátní polohová služba má praktické využití především pro uživatele chytrých telefonů, kteří vyhledávají slevy, ubytování či prodejce Jeseníky Pass ve svém okolí, když se pohybují po Jeseníkách,“ dodala Závěšická.

Karta Jeseníky Pass přináší návštěvníkům hor celou řadu benefitů. Její držitelé mohou využívat výhod od poskytovatelů toho nejlepšího, co Jeseníky v oblasti služeb nabízejí. Veškeré podrobné informace ke kartě, seznam akceptačních a distribučních míst i přehled poskytovaných benefitů najdou zájemci na webových stránkách JesenikyPass.cz. Zde si mohou kartu také online objednat. Pro jednotlivce stojí 99 korun na sezónu, rodinná karta přijde na 199 korun. Zdarma pak kartu získají ubytovaní hosté v některých hotelech, penzionech a lázních v rámci „ubytovacích balíčků“.

„Kromě nejrůznějších slev, bonusů a nadstandardních benefitů bude Jeseníky Pass zároveň věrnostní kartou, na kterou mohou uživatelé dlouhodobě sbírat body,“ připomíná Andrea Závěšická. Ta zároveň dodala, že počet subjektů zapojených do systému není konečný a stále se zvyšuje. (red)

 

Poslat nový komentář