Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Charita dostane nové auto

Charita dostane nové auto
ilustrační foto Kompakt

 

Už druhý sociální automobil předá 30. září agentura Kompakt Charitě Prostějov. Ten první organizaci předala již v roce 2009.

 

 

"Sociální automobil je naším nejprestižnějším projektem, který je postaven na zcela jednoduché, ale podstatou velice závažné myšlence. Za spoluúčasti firem a společností se snažíme o vytvoření, zdokonalení a obnovení vozového parku v ústavech a zařízeních, která svou činnost zaměřila na výchovu, vzdělání, rehabilitaci a integraci zdravotně, mentálně či jinak hendikepovaných lidí," uvedl ředitel agentury Miroslav Káninský.

Od roku 1997, kdy Kompakt projekt zahájil, se podařilo za pomoci firem a společností předat 338 „sociálních automobilů“ různým ústavům a zařízením, jenž pečují o mentálně či tělesně postižené. Vzhledem ke zkušenostem ze zahraničí šlo o vozy Ford Tranzit, Renault Kangoo a Citroën Berlingo.

V prostějovském regionu tak jde už o čtvrtý vůz, který agentura předá. " V roce 2011 jsme předávali Renault Kangoo občanskému sdružení Podané ruce Prostějov, v roce 2009 Charitě Prostějov a v roce 2007 obecně prospěšné společnosti – SŠ, ZŠ a MŠ Jistota Prostějov," dodal Káninský. (ber)

 

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style