Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Soutěžte s námi o lístky na charitativní ples!

Soutěžte s námi o lístky na charitativní ples!
ilustrační foto archiv Pomáháme tancem

Již tuto sobotu se bude konat pátý ročník charitativního plesu Pomáháme tancem ve Společenském domě v Prostějově. Z výtěžku akce se realizují speciální terapie pro žáky mateřské a základní školy speciální spadající pod SŠ, ZŠ a MŠ Prostějov. S Prostějovskými novinkami můžete soutěžit o vstupenky!

Se svými zajímavými choreografiemi se představí taneční uskupení TS Free Dance. Zejména pánové se potom mohou těšit na ukázky orientálního tance, ale i na tradiční vystoupení Pole Dance, se kterým opět přijede Defi z olomouckého studia Apokalips. Připravena je samozřejmě pestrá tombola. O půlnoci oficiální program vyvrcholí předáním symbolického šeku zástupcům mateřské a základní školy speciální. Vybrané peníze umožní realizovat například Canisterapii, na kterou není prostor v běžném rozpočtu.

Pokud se chcete zapojit do soutěže o vstupenky, stačí do pátku 8. ledna do 1:00 hodin zaslat na redakční e-mail: redakce@pvnovinky.cz odpověď na otázku, jak se jmenuje kapela, která bude hrát k tanci a poslechu. Pro čtyři vylosované máme volný vstup.

„Doufáme, že se návštěvníci sejdou v co nejhojnějším počtu. Loni jsme museli pro velký zájem otevřít přísálí. Bylo by pěkné, kdyby k tomu došlo i letos. Upozorňuji, že lístky nejsou vázané na konkrétní stoly, ale je nutné si rezervovat místa. Můžete tak učinit na webu www.charitativniples.cz,“ uvedl šéf organizačního týmu Tomáš Lázna. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style