Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Po D46 si vykračovala dvouletá dívenka. Společnost jí dělal pes!

Po D46 si vykračovala dvouletá dívenka. Společnost jí dělal pes!
ilustrační foto ber

V průběhu sobotního dopoledne přijali policisté prostřednictvím linky 158 oznámení o pohybující se malé dívence na 33. km dálnice D46. Společníka a ochránce jí dělal pes, který kolem ní pobíhal. Při pravém okraji komunikace si to mířili směrem na Olomouc a ušli neuvěřitelné dva kilometry! Vše naštěstí dobře dopadlo.

Na místo byla okamžitě vyslána policejní hlídka. Dívenku ve věku 2 – 3 let, která nijak nekomunikovala, odvezli policisté na policejní služebnu a předali ji do péče lékařů. Pejska - zlatého retrívra, který byl bez obojku a vodítka, převezli strážníci Městské policie Olomouc do olomouckého útulku. Policisté okamžitě zahájili pátrání po rodičích malé dívenky. O spolupráci požádali také starosty okolních obcí nedaleko místa, kde byla holčička nalezena. Policisté provedli systematické šetření i v domech, které se nacházely v nejbližším okolí místa nálezu malé dívenky. "Zhruba za čtyři hodiny se podařilo najít její maminku a zjistit bližší informace i k malé výletnici. Jednalo se o dvouletou holčičku, která, jak policisté zjistili, ušla s pejskem trasu dlouhou přes dva kilometry," informovala policejní mluvčí Irena Urbánková. Podle všeho šlo jen o nešťastnou souhru náhod, kdy se maminka domnívala, že dívenka je u babičky, bydlící nedaleko od nich, a babička zase, že je u maminky. (red)

Komentáře

A co takhle napsat, že po autostrádě Prostějov-Olomouc šla Červená Karkulka doprovázená vlkem a i když o tom rodiče nevěděli mohla si to dovolit, protože byla očkována proti limské borelioze a její stezka odvahy byla monitorována policií.Opravdu pohádka napsaná jako od spisovatelky Herryho Pottera. A fakta,ta přece nikoho nezajímají, tak tedy jen jejich náznak:" Kdo lže, ten i krade a mohl by i zabít jak říkala moje moudrá babička. A tak všichni, tisk Novinky cz, rozhlas policie jsou všichni toho co uvádím nahoře schopní. Komu čest tomu čest.Oproti NEvšímavostí stovek našich řidičů, zastavil u dívenky Polský kamion, který se snažil marně zastavit kolem jdoucí vozidla ukazoval při tom na dítě a psa. Marně. Teprve první auto, které zastavilo přesto že se muselo na nadjezdu otočit do druhého směru své jízdy zavolalo na 112 a do půl hodiny přijela policie. Civilním autem za doprovodu majáků, byla holčička převezena do fakultní nemocnice Olomouc , kam jí doprovodil řidič uvedeného českého auta a bylo rozhodnuto, že dívenka zde zůstane do rána na pozorování a policie odvezla psa do útulku. TÍM BYLA CELÁ ZÁLEŽITOST UKONČENA, KDYŽ BYLO ZJIŠTĚNO JAK K VÝLETU MALÉ TULAČKY DOŠLO. JE SMUTNÉ KDYŽ POTOM ČLOVĚK ČTE A SLYŠÍ TAKOVÉ ŠKVÁRY A JEŠTĚ SMUTNĚJŠÍ NEVŠÍMAVOST LIDÍ, KTEŘÍ PROJÍŽDĚLI.

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style