Po D46 si vykračovala dvouletá dívenka. Společnost jí dělal pes!

Po D46 si vykračovala dvouletá dívenka. Společnost jí dělal pes!
ilustrační foto ber

V průběhu sobotního dopoledne přijali policisté prostřednictvím linky 158 oznámení o pohybující se malé dívence na 33. km dálnice D46. Společníka a ochránce jí dělal pes, který kolem ní pobíhal. Při pravém okraji komunikace si to mířili směrem na Olomouc a ušli neuvěřitelné dva kilometry! Vše naštěstí dobře dopadlo.

Na místo byla okamžitě vyslána policejní hlídka. Dívenku ve věku 2 – 3 let, která nijak nekomunikovala, odvezli policisté na policejní služebnu a předali ji do péče lékařů. Pejska - zlatého retrívra, který byl bez obojku a vodítka, převezli strážníci Městské policie Olomouc do olomouckého útulku. Policisté okamžitě zahájili pátrání po rodičích malé dívenky. O spolupráci požádali také starosty okolních obcí nedaleko místa, kde byla holčička nalezena. Policisté provedli systematické šetření i v domech, které se nacházely v nejbližším okolí místa nálezu malé dívenky. "Zhruba za čtyři hodiny se podařilo najít její maminku a zjistit bližší informace i k malé výletnici. Jednalo se o dvouletou holčičku, která, jak policisté zjistili, ušla s pejskem trasu dlouhou přes dva kilometry," informovala policejní mluvčí Irena Urbánková. Podle všeho šlo jen o nešťastnou souhru náhod, kdy se maminka domnívala, že dívenka je u babičky, bydlící nedaleko od nich, a babička zase, že je u maminky. (red)

Komentáře

A co takhle napsat, že po autostrádě Prostějov-Olomouc šla Červená Karkulka doprovázená vlkem a i když o tom rodiče nevěděli mohla si to dovolit, protože byla očkována proti limské borelioze a její stezka odvahy byla monitorována policií.Opravdu pohádka napsaná jako od spisovatelky Herryho Pottera. A fakta,ta přece nikoho nezajímají, tak tedy jen jejich náznak:" Kdo lže, ten i krade a mohl by i zabít jak říkala moje moudrá babička. A tak všichni, tisk Novinky cz, rozhlas policie jsou všichni toho co uvádím nahoře schopní. Komu čest tomu čest.Oproti NEvšímavostí stovek našich řidičů, zastavil u dívenky Polský kamion, který se snažil marně zastavit kolem jdoucí vozidla ukazoval při tom na dítě a psa. Marně. Teprve první auto, které zastavilo přesto že se muselo na nadjezdu otočit do druhého směru své jízdy zavolalo na 112 a do půl hodiny přijela policie. Civilním autem za doprovodu majáků, byla holčička převezena do fakultní nemocnice Olomouc , kam jí doprovodil řidič uvedeného českého auta a bylo rozhodnuto, že dívenka zde zůstane do rána na pozorování a policie odvezla psa do útulku. TÍM BYLA CELÁ ZÁLEŽITOST UKONČENA, KDYŽ BYLO ZJIŠTĚNO JAK K VÝLETU MALÉ TULAČKY DOŠLO. JE SMUTNÉ KDYŽ POTOM ČLOVĚK ČTE A SLYŠÍ TAKOVÉ ŠKVÁRY A JEŠTĚ SMUTNĚJŠÍ NEVŠÍMAVOST LIDÍ, KTEŘÍ PROJÍŽDĚLI.

Poslat nový komentář