Chodníky v Trávnické jen tak nebudou. Nepomůže ani petice

Chodníky v Trávnické jen tak nebudou. Nepomůže ani petice
ilustrační foto ber

Chodníky v Trávnické ulici jsou podle jejích obyvatel v katastrofálním stavu. Bohužel, k nápravě nepomůže ani sepsání petice. Revitalizace je v plánu, termín ale není znám.

„Jak mám dosáhnout toho, aby byly v Trávnické ulici vybudovány nové chodníky? Jsou v katastrofálním stavu, již několikrát jsem na to upozorňoval příslušný úřad. Je tu velký pohyb chodců, nejčastěji starších lidí, kvůli poliklinice. Chodníky jsou prosáklé, dlažba se viklá, hrany dlažby trčí několik centimetrů. Obrubníky jsou zamačkané a vyviklané, jak po nich jezdí s traktůrky a sekačkami technické služby. Bylo mi odpovězeno, že se s tím vůbec do deseti let nepočítá,ž e na to nejsou peníze. To se čeká, až se tady někdo zraní, upadne a poláme se? Jsem pro nápravu ochoten udělat maximum, třeba sepsat petici všech bydlících,“ ptá se na webu města jeden z obyvatel.

„Revitalizace ulice Trávnická je evidována v seznamu stavebních investic na Odboru rozvoje a investic. Kdy přesně bude akce realizována, zatím nebylo rozhodnuto,“ odpovídá mluvčí magistrátu Jana Gáborová . (red)

Komentáře

Petice od pádu R-U monarchie nikdy nic nevyřešila. Peticemi se vážně zabývali pouze panovníci, naši mocnáři. Zvolení zastupitelé vytvoří koalici a onemocní "slepičí nemocí" - hrabou pod sebe. Občané jsou až na druhém místě. Problém chodníků nejen na Trávnické lze vyřešit pouze přes Politické hnutí PéVéčko. Ti mají ve svém volebním programu, že opraví chodníky o rozloze nejméně šesti fotbalových hřišť. Obracejte se tedy na pana Mgr.Pospíšila nebo p.Mgr.Hemerkovou, náměstky za PéVéčko.A bude po problémech!!

Poslat nový komentář