Cestu do průmyslové zóny bude stavba komplikovat do června

Cestu do průmyslové zóny bude stavba komplikovat do června
Foto ber

 

Výstavba pokračování cyklostezky v Dolní ulici v Prostějově je v plném proudu. Řidičům ale budou dopravní omezení komplikovat život do června letošního roku.

"Rekonstrukce smíšené stezky pro chodce a cyklisty a částečná výstavba nové cyklostezky by měla být dokončena v červnu 2015," sdělila mluvčí magistrátu Jana Gáborová. Dílo v hodnotě 8,3 milionu korun realizuje společnost SWIETELSKY stavební s.r.o. "Sjet z dálnice a najet směrem do města je o hubu. Není dobře vidět, zda auta od města jedou nebo ne. Tato situace není moc bezpečná", vyjádřil se ke stavbě jeden z prostějovských řidičů.  (ber)

Komentáře

Dobrý den,

rekonstrukce smíšené stezky pro chodce a cyklisty byla započata koncem listopadu loňského roku - dokončení je plánováno až na červen 2015? Sedm měsíců na rekonstrukci ne zas tak dlouhého úseku je opravdu hodně. Tato stezka je velmi frekventovaná, protože je spojnicí s průmyslovou zónou  - denně tudy musí projít a projet několik desítek pěších a cyklistů do práce a proto by bylo vhodné, aby tento úsek byl dokončen co nejdříve.

Čekám, kdy se tam díky té hluboké rýze ve směru od kruhového objezdu Vitana ke kruhovému objezdu u Rodenů stane nějaká nepřijemná nehoda. Je to tak opravdu "o hubu". O zmateném vodorovném dopravním značení nemluvě.... No a do třetice -  není ta lhůta dokončení v červnu 2015 nějak extrémně dlouhá????

Poslat nový komentář