Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Cestu do průmyslové zóny bude stavba komplikovat do června

Cestu do průmyslové zóny bude stavba komplikovat do června
Foto ber

 

Výstavba pokračování cyklostezky v Dolní ulici v Prostějově je v plném proudu. Řidičům ale budou dopravní omezení komplikovat život do června letošního roku.

"Rekonstrukce smíšené stezky pro chodce a cyklisty a částečná výstavba nové cyklostezky by měla být dokončena v červnu 2015," sdělila mluvčí magistrátu Jana Gáborová. Dílo v hodnotě 8,3 milionu korun realizuje společnost SWIETELSKY stavební s.r.o. "Sjet z dálnice a najet směrem do města je o hubu. Není dobře vidět, zda auta od města jedou nebo ne. Tato situace není moc bezpečná", vyjádřil se ke stavbě jeden z prostějovských řidičů.  (ber)

Komentáře

Dobrý den,

rekonstrukce smíšené stezky pro chodce a cyklisty byla započata koncem listopadu loňského roku - dokončení je plánováno až na červen 2015? Sedm měsíců na rekonstrukci ne zas tak dlouhého úseku je opravdu hodně. Tato stezka je velmi frekventovaná, protože je spojnicí s průmyslovou zónou  - denně tudy musí projít a projet několik desítek pěších a cyklistů do práce a proto by bylo vhodné, aby tento úsek byl dokončen co nejdříve.

Čekám, kdy se tam díky té hluboké rýze ve směru od kruhového objezdu Vitana ke kruhovému objezdu u Rodenů stane nějaká nepřijemná nehoda. Je to tak opravdu "o hubu". O zmateném vodorovném dopravním značení nemluvě.... No a do třetice -  není ta lhůta dokončení v červnu 2015 nějak extrémně dlouhá????

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style