Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Přispějte pod Strom splněných přání 2013!

Přispějte pod Strom splněných přání 2013!
ilustrační foto www.dobremistoprozivot.cz

 

Jak PvNovinky již informovaly, druhý ročník akce Strom splněných přání je v plném proudu. Pořádá jej Okrašlovací spolek Prostějova ve spolupráci s občanským sdružením Dobré místo pro život. „Téměř polovina dárků je zarezervována, udělejte radost zakoupením vánočního přání i zbylým dětem,“ vzkazuje předsedkyně Okrašlovacího spolku Milada Sokolová.

Na webových stránkách občanského sdružení Dobré místo pro život (http://www.dobremistoprozivot.cz/stromProstejov) je možné si zarezervovat a následně zakoupit dárek.. Radost jím uděláte dětem z dětských domovů Prostějov a Plumlov. Na ten svůj stále ještě dost dětí čeká. Třeba pětiletý Fabricio by rád dětský počítač. Jarmila a Jirka, kterým je devatenáct, si přejí praktickou věc do života, peřinu a polštář.

Dárek můžete doručit na adresu občanského sdružení ve Vrlově ulici 7 v Prostějově, či předat osobně zástupcům dětských domovů na vánočním večírku Spolku, který se koná 20. prosince v 18 hodin v restaurační části Národního domu.

S nápadem přišla předsedkyně občanského sdružení Dobré místo pro život, Věra Novotná. "Její nabídku, "inzerovat" dárky na jejich webu jsme s potěšením přijali a letos spolupracujeme opět", těšila se z akce Sokolová a dodala: „Děkujeme všem, kteří v předvánočním čase myslí i na tyto děti bez domova“. (red)

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style