Davídkovi rodiče zvou na charitativní akci!

Davídkovi rodiče zvou na charitativní akci!
ilustrační foto plakát

Davídek Vítek ze Ptení je krásný chlapeček, který se narodil s porodní váhou 3 800 gramů. Při porodu však utrpěl těžkou asfyxii, z důvodu nedostatku přísunu kyslíku do hlavičky trpí dětskou mozkovou obrnou spastického typu. Od chvíle, kdy přišel na svět, bojoval týdny o život a s potížemi se pere dodnes. Platí tak osudu nejcennější daň - daň zdraví. Jeho dětství není a ani nebude jako u ostatních dětí. Pomoci mu můžete i vy, a to na 2. ročníku charitativní akce, která se uskuteční 16. července za sokolovnou ve Ptení. 

Akce nabídne, stejně jako vloni, pestrý program.. „Vystoupí mimo jiné kaskadérská skupina Mapay z Přerova,  mažoretky Krokodýlek, Národopisný soubor Mánes a tancovat se bude i Zumba s Veronikou. Připraveny máme nejrůznější hry a také bohatou tombolu,“ prozradila nám maminka Zdeňka Staňková. 

Pokud chcete přispět do tomboly, můžete tak učinit do 10.7.2016 na tel. čísle 722 712 971, nebo věci označené jménem přinést do redakce Prostějovského večerníku. Na samotnou akci sebou můžete vzít i víčka z PET láhví, která se pro Davídka rovněž dlouhodobě sbírají.

Akce se koná pod záštitou Okrašlovacího spolku města Prostějova zastoupeného Miladou Sokolovou. (ber) 

 

Poslat nový komentář