V kasičkách pro Davídka Vítka bylo neuvěřitelných 42 806 korun! Děkujeme!

V kasičkách pro Davídka Vítka bylo neuvěřitelných 42 806 korun! Děkujeme!
ilustrační foto FB Pomáháme Davídkovi

V polovině června se v Kolářových sadech v Prostějově a následně v polovině července se ve Ptení konal druhý ročník charitativního setkání na pomoc nemocnému Davídku Vítkovi. I tentokrát se ho zúčastnila řada lidí, mezi nimiž nechyběli ani naši čtenáři. Ve třech kasičkách se sešlo neuvěřitelných 42 806 korun! Jménem rodiny děkujeme! 

V Kolářových sadech se konalo Zábavné odpoledne pro rodiče a děti, které pořádal Okrašlovací spolek města Prostějova, a výtěžek z této akce putoval na dvě osůbky, Zdeňku Kotyzovou a též pro Davídka Vítka. Druhá aktivita byla právě akce ve Ptení, jejíž organizace se ujala maminka nemocného Davídka, paní Zdeňka Staňková. Jedna z kasiček byla též dlouhodobě umístěna v Prostějovském Večerníku, kam přispívali návštěvníci redakce, i v Mateřském centru Cipísek, kam přihodily korunky i maminky chodící se svými dětmi za aktivitami právě do zmíněného centra.

„Z výtěžku všech tří kasiček zřejmě pořídíme rehabilitační pomůcky," sdělila redakci Davídkova maminka Zdeňka s tím, že chlapeček se v současné době cítí dobře. Maminka znovu poděkovala všem, kdo se na akci jakýmkoli způsobem podíleli. 

"Veškeré finanční prostředky byly vloženy na transparentní účet, který pro Davídka spravuje Okrašlovací spolek města Prostějova. Na stav účtu a pohyb na něm se můžete podívat na https://www.kb.cz/.../153.../detail-uctu-1151289520297.shtml," uvedla předsedkyně spolku Milada Sokolová, která zároveň poděkovala všem, kdo Davídkovi přispěli a přispívají. I vy tak můžete učinit vložením vkladu na účet u Komerční banky 115-1289520297/0100. (ber)

Poslat nový komentář