V Zátiší se bude pomáhat malému Davídkovi

 V Zátiší se bude pomáhat malému Davídkovi
ilustrační foto Jana Seifriedová
Další fotky: 
 V Zátiší se bude pomáhat malému Davídkovi

Malý Davídek Vítek ze Ptení trpí dětskou mozkovou obrnou – centrální hybná porucha spastického typu. Pomoci se mu rozhodla i Jana Seifriedová, majitelka Agentury Seja. Charitativní odpoledne proběhne 7. listopadu v Klubu Zátiší na Lidické ulici v Prostějově od 16 hodin a jako hlavní host vystoupí bývalá zpěvačka skupiny Holki Klára Kolomazníková. Součástí bude i dražba věcí, které darovaly známé osobnosti.

„Když jsem četla článek o Davídkovi, hned jsem věděla, že téhle rodině chci pomoci," uvedla majitelka Agentury Seja Jana Seifriedová. Agenturu má již sedm let a každý rok dělá jednu akci, kterou se snaží pomoci někomu potřebnému. Letos je to právě Davídek.“
Hlavního hosta, bývalou zpěvačku skupiny Holki Kláru Kolomazníkovou zná Jana Seifriedová již hodně let. „Klárka je takový dobrosrdečný človíček a věděla jsem, že pokud bude mít volný termín, tak to pro Davídka udělá bez nároku na honorář. A nemýlila jsem se. Zazpívá písničky ze své sólové dráhy a samozřejmě hity od Holek, které neustále roztančí a rozezpívají každé obecenstvo. Klára ale nebude sama, kdo toto odpoledne vystoupí. Já osobně se těším na „své“ děti, což jsou vítězové soutěží, které naše agentura pořádá. Také vystoupí skupina EQUES Tempus, což jsou velmi šikovní lidé, kteří předvedou šermířské souboje, turnaje s ohněm a další,“ uvedla Seifriedová.
Vstupné na tuto akci je dobrovolné. „Těžko odhadnout, kolik jsou lidé ochotni přispět na charitu. Každopádně hlavně spoléháme na to, že hlavní částku vybereme na dražbě dárků od známých osobností, jako je Jitka Molavcová, Marta Kubišová, Josef Dvořák, Ondřej Suchý, Sandra Pogodová, Petra Černocká a spousta dalších. Koneckonců, dárky které půjdou do dražby přidáváme pravidelně na facebook, tak se koukněte a třeba něco vyberete.“ https://www.facebook.com/Charitativn%C3%AD-odpoledne-pro-Dav%C3%ADdka-V%... vzkázala pořadatelka.
Zároveň poděkovala sponzorům, kteří se podíleli na realizaci tohoto odpoledne a nezůstali lhostejní při pomoci druhým: Jsou to: Společnost Astorie, Firma Zahrady Šmehlík, Kovošrot Velká Bystřice, Spedition Feico a Galvys.(JS,ber)

Poslat nový komentář