Sedmnáctiletý Santino usvědčen ze zločinu

Sedmnáctiletý Santino usvědčen ze zločinu
ilustrační foto

 

Jak PvNovinky třetího dubna letošního roku informovaly, došlo ve Winklerově ulici v Prostějově k nehodě. Opel Vectra kdosi odcizil a následně naboural odstavený Mercedes. Řidič utekl. Podle informací redakce byl pachatelem nezletilý romský mladík, sedmnáctiletý Santino. Ke stejnému výsledku došli v těchto dnech i policisté.

„Policisté dopravního inspektorátu zjistili, že vozidlo Opel Vectra bylo majiteli odcizeno mladistvým mužem z Prostějovska. Ten se vydal na projížďku, při které způsobil dopravní nehodu se škodou 35 tisíc korun,“ informovala dnes policejní mluvčí Irena Urbánková. Pachateli podle jejich slov vzhledem k věku hrozí za neoprávněné užívání cizí věci trest odnětí svobody v trvání půl roku.

Na rozhodnutí soudu si Santino počká ve výchovném ústavu ve Střílkách, kde si odpykává roční trest za jiné činy. Před několika dny ho tam policisté opět transportovali, Santino totiž čtyři dny po nástupu z ústavu utekl a vrátil se do Prostějova. Jeho pobyt podle informace PvNovinek policistům „práskl“ jeden z jeho nejbližších příbuzných. (ber)

Komentáře

Zastřelit, nic jinýho s tím nejde udělat. Ještě mi ten vrak pohodí před barákem... Ale aspoň ho chytli když od začátku věděli kdo to je a kde bydlí.

 

Za dobré chování je nyní na víkend doma....

romský mladík, sedmnáctiletý...kde si odpykává roční trest za jiné činy...Santino totiž čtyři dny po nástupu z ústavu utekl...hrozí za neoprávněné užívání cizí věci trest odnětí svobody v trvání půl roku..

Co s takovým živočichem ??

Poslat nový komentář