Pro správné prohlížení webu je nutné povolit javascript.

Přispějte pod Strom splněných přání 2013!

Přispějte pod Strom splněných přání 2013!
Foto archiv Okrašlovací spolek

 

Již druhý ročník akce Strom splněných přání pořádá Okrašlovací spolek Prostějova ve spolupráci s občanským sdružením Dobré místo pro život. „ Pojďme společně udělat radost dětem zakoupením jejich vánočního přání,“ vyzývá prostějovská hlavní organizátorka Milada Sokolová.

 

Na webových stránkách občanského sdružení Dobré místo pro život (http://www.dobremistoprozivot.cz/stromProstejov) je možné si zarezervovat a následně zakoupit od pondělí 11. listopadu dárek. Radost jím uděláte dětem z dětských domovů Prostějov a Plumlov.  Dárek můžete doručit na adresu občanského sdružení ve Vrlově ulici číslo 7 v Prostějově, či předat osobně zástupcům dětských domovů na vánočním večírku Spolku, který se koná 20. prosince v 18 hodin v restaurační části Národního domu.

S nápadem obdarovat děti z dětských domovů dárkem, který si sami přejí, přišla předsedkyně občanského sdružení Dobré místo pro život, Věra Novotná. "Její nabídku, "inzerovat" dárky na jejich webu jsme s potěšením přijali, letos spolupracujeme opět", těšila se z akce Sokolová a dodala:„Děkujeme všem, kteří v předvánočním čase myslí i na tyto děti bez domova“.  (red)

 

 

Poslat nový komentář

CAPTCHA
Prosím opište text z obrázku.
Image CAPTCHA
Nezáleží na velikosti písmen
sex hikayeleri escort fethiye fresh hair style top hair style popular hair style