Přispějte pod Strom splněných přání 2013!

Přispějte pod Strom splněných přání 2013!
Foto archiv Okrašlovací spolek

 

Již druhý ročník akce Strom splněných přání pořádá Okrašlovací spolek Prostějova ve spolupráci s občanským sdružením Dobré místo pro život. „ Pojďme společně udělat radost dětem zakoupením jejich vánočního přání,“ vyzývá prostějovská hlavní organizátorka Milada Sokolová.

 

Na webových stránkách občanského sdružení Dobré místo pro život (http://www.dobremistoprozivot.cz/stromProstejov) je možné si zarezervovat a následně zakoupit od pondělí 11. listopadu dárek. Radost jím uděláte dětem z dětských domovů Prostějov a Plumlov.  Dárek můžete doručit na adresu občanského sdružení ve Vrlově ulici číslo 7 v Prostějově, či předat osobně zástupcům dětských domovů na vánočním večírku Spolku, který se koná 20. prosince v 18 hodin v restaurační části Národního domu.

S nápadem obdarovat děti z dětských domovů dárkem, který si sami přejí, přišla předsedkyně občanského sdružení Dobré místo pro život, Věra Novotná. "Její nabídku, "inzerovat" dárky na jejich webu jsme s potěšením přijali, letos spolupracujeme opět", těšila se z akce Sokolová a dodala:„Děkujeme všem, kteří v předvánočním čase myslí i na tyto děti bez domova“.  (red)

 

 

Poslat nový komentář